Prázdniny

Jarní část sezóny pomalu ale jistě dospěla k letní přípravě. V červenci budeme trávit na hřišti každé pondělí, středu a čtvrtek na drillovacích trénincích. Řada hráčů a hráček by měla zapracovat na své kondičce, která už u většiny přece jen není co bejvala ;-). Kromě tréninků nás čeká řada brigád směřujících k obnově trávníku ve vnějším poli. Prvních pět dní v srpnu pak strávíme v Hluboké nad Vltavou na společném soustředění. Pak už si pojedeme tréninky zvlášť muži a zvlášť ženy. Uvidíme jak se nám podaří naladit formu na podzimní vyvrcholení jednotlivých soutěží.

A jakže si to vlastně zatím stojíme?

Ženy okupují po třech turnajích 7. příčku třetí ligy žen. V přeboru se pak v pětičlenném startovním poli perou o střední pozice s týmem ze Sedlčan a Spectra.

Mužské Áčko má zatím našlápnuto a s devíti winy a dvěma losty drží vedoucí postavení v rámci PPM. Béčko má vyrovnanou bilancí 5 výher i proher (také bodové skóre 76:76 hovoří o vyrovnanosti jejich obrany a útoku). V tabulce 1. třídy je zatím druhé. Nutno však podotknout, že má odehráno více zápasů než ostatní soupeři.