Prozatímní bilance MFF ženy

Ženský tým MFF Neratovice je lehce za polovinou své jarní porce zápasů s bilancí 3 výhry a 5 proher. Tabulka soutěže nemá bohužel moc vypovídající hodnotu vzhledem k nestejnému počtu odehraných zápasů. Ty se pohybují u jednotlivých týmů od 4 do 13… S každým soupeřem se utkáme třikrát.

Negativní a konečnou bilanci vzájemných zápasů (0:3) máme se SaBaTem Praha. Zápasy s naším tradičním soupeřem, který občas nakoukne do druhé ligy, byly vyrovnané a nás může mrzet, že jsme ani jednou nedotáhly nadějné skóre do vítězného konce. S dalšími z favoritů soutěže Kladnem a PV Praha jsme se prozatím utkaly jen jednou a máme oběma rozhodně co vracet a určitě můžeme některý z dalších zápasů vyhrát.

Dvě rozdílová vítězství nad Joudrs C a Spectrem A se sice nerodila lehce, ale nakonec jsme prokázaly svou kvalitu. Nevídanou přestřelkou skončil náš třetí vítězný zápas s nováčkem soutěže, mladým a ambiciózním Spectrem B.

V některých utkáních nás bohužel trochu ochromovala drobná zranění a také nevyrovnané výkony během jednotlivých zápasů, zejména „mentální“ chyby. Doufejme, že všechny „otazníky“ ohledně hry se nám podařilo na trénincích vyřešit a naše výkony budou mít stoupající tendenci.

Následující dva víkendy nás čekají dva zápasy s Joudrs C, PV Praha B, Kladnem a Spectrem B. Merklín a Domažlice nám rozpis přisoudil až na podzimní termíny. Zejména zápasy s béčkem extraligového týmu PV Praha a s Kladnem hodně napoví o našem celkovém umístění a dojmu z celé letošní soutěže.