Turnaj v Českých Budějovicích

Turnaj v Budějovicích se po všech stránkách vydařil. Podařilo se hrát vyrovnané partie s dobrými týmy, nikdo se nezranil, ukázalo se že je na čem stavět i co zlepšovat a hlavně to bylo příjemné zprestření zimní přípravy.

Za soupeře nám byli hráči Extraligového Radotína a Havlíčkova Brodu a nově druholigový tým z Ledenic.

První zápas jsme sehráli s týmem Radotína. Zapas to byl velmi vyrovnaný, když po druhém tiebreaku skončil remízou 2-2. V utkání se blýskl Narcis se 14 SO, Hooky který vylákal běžce aby běžel na druhou metu, kde ho poté přihozem vyautoval. Na pálce už to tak dobré nebylo – soupeřův nadhazovač zvládnul 21 SO, jediný kdo trochu měnil šeď SO byl Pepa s 2 hity a 1 BB, Káša s 1 hitem a jedním využitím soupeřova erroru a Bohy s hitem, BB a IBB.

Po jednozápasové přestávce následoval zápas se Žraloky z Ledenic. Ten jsme až v poslední směně prohráli 5-4, když zápas rozhodlo zejména velké množství chyb v poli. V zápase se předvedl Dan na prkně, který naházel 6 SO. Na pálce se zaskvěl Narcis s dvěma hity a Prso, který ustál dvě BB. Hned po zápase následoval zápas s Havlíčkovým Brodem, který minulý rok suverénně postoupil z druhé ligy zpět do extraligy. Zápas skončil poměrně jednoznačně po naší nemohoucnosti dostat bod domů 5-0 pro Hrochy. Zajímavostí je, že Narcis dostal 4 body, zatímco Dan pouze bod 1, když Dan házel o směnu víc. Největší pozitivum zápasu bylo zlepšení pole, které dává příslib do budoucna, že se hráči postupně na nových postech zabydlí.