Turnaj U11 – Kladno

První květnovou sobotu jsme jeli do Kladna na 2. kolo Coachballové ligy U11 pro děti do jedenácti let.Jelikož se nám rozrostla marodka na pět hráčů, nebylo naše družstvo kompletní a hráli jsme pouze v osmi.Soupeři nám sice odpustili aut na pálce za chybějícího hráče, ale v poli byla tato ztráta znát a přes všechnu snahu prohráváme první zápas 5:9 s Praotci z Roudnice nad Labem.

V druhém zápase jsme nastoupili proti o třídu lepšímu týmu Painbusters Most. Na pálce se nám sice dařilo, ale kvalitní hra soupeřovy obrany nám dovolila získat jen 3 body. V obraně se děti snažily a předvedly mnoho pěkných zákroků, ale oslabení v zadním poli to nemůže nahradit. Soupeř pálil dlouhé odpaly a získával tím velkou převahu. Zápas skončil velkým rozdílem 20:3

Ale i přes dva prohrané zápasy je nálada v týmu vynikající a těšíme se na další zápasy. Nyní máme dvouhodinovou pauzu na oběd a regeneraci sil.

Do třetího zápasu nastupujeme v plném počtu hráčů posíleni o Viky. Přestože jí nebylo dobře, přijela také. A během dopoledne se její stav zlepšil natolik, že mohla nastoupit do zápasu. Po dlouhé přestávce se však nejsme schopni dostat do tempa. Nesoustředíme se a děláme hodně laciných chyb v obraně. Na pálce se nám sice opět daří, ale chyby v obraně to nevyrovná a odcházíme opět poraženi 6:13.

Do posledního zápasu nastupujeme v mnohem lepší náladě. Opět se nám daří na pálce a tentokrát se to projevuje i na bodovém zisku. Ale únava je znát a vrší se chyby v obraně. Po lítém boji tak opět prohráváme v dohrávce poslední směny o pouhé dva body14:16.

Sice jsme nevyhráli žádný zápas a některé děti jsou hodně zklamané, ale herní rozdíly mezi námi a některými soupeři nebyly velké. Pouze my a Spectrum Praha jsme nevyužívali chyb soupeře. Ostatní týmy ano, což zvyšovalo jejich bodový zisk. Pro příště nejspíš podobně upravíme taktiku běhu po metách, abychom zvýšili šanci na úspěch a dětem dali možnost okusit radost z vítězství.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *