První zápas béčka

Cesta k našemu prvnímu jarnímu zápasu byla nečekaně dlouhá a plne peripetií. Vše začalo vyčkáváním kdo první „vyměkne“ a vypíše auto. Poté vinou špatné komunikace a nedochvilnosti zůstal Lojza stát na hlaváku v očekávaní auta, které už dávno svůj náklad z hlaváku odvezlo. Na hřisti jsme si zahráli hru „Kdo má klíče“ a vzhledem k tomu, že nikdo nevyhrál, se na poslední chvíli zásluhou Prsáče a Honzy povedlo sehnat jedny od příbuzných hráčů.

Už nic nebránilo zápasu, snad jen jsme se nějak nemohli probrat ze zimního spánku. Zápas házel Dlouhán a celkem spolehlivě držel soupeře až do sedmé směny, kdy mu už došly síly a nahradil ho Hooky. Hookyho premiéra se vydařila, kdy se mu povedlo rychle poslední směnu ukončit. Pole na první zápas sezóny moc nevybočovalo a pár chybek se našlo. Co ale rozhodlo byla pálka. PVéčkám rozehraným z Francie se dařilo dostávat míče do hry a dát i pár hitů. Zato u nás kromě Prsáče byla pálka dost jalová a jediný bod z pálky rozhodl o výsledku.

Premiéru si kromě Hookyho na prkně užil i Martin Vlk, nová nadějná posila z Neratovic. Zahrál si také navrátilec Byjač a Pepan – Hluky a Houmery ostřílený ranař.

Oceněnní hráči utkání:

  • Smolař: Lojza
  • MVP: Prsáč ( za pálku i pole (jediný double utkání))
  • Překvapení: Hooky (za bezproblémové doházení)
  • Servisman: Honza ( jako jediný vzal auto a sehnal klíče od hřiště => bez něj by si nikdo nezahrál)