Indoor cup 2008 Brno

V sobotu 16.2.08 jsme se poprvé zúčastnili halového softbalového turnaje v Brně. Byla to první softová akce po zimních trenérských i hráčských změnách.
Dost jsme si to užili a zvládli toho opravdu hodně :o):
najít se na opravovaném Hlavním nádraží v Praze; přesvědčit lidi sedící už ve vlaku, že opravdu máme místenky; vypít všechny zásoby alkoholu ještě před Brnem; přejmenovat RS na Mácu; najít ubytování i halu (tu po menším „horolezeckém“ ;o) výkonu); projít s Čertem pěšky ½ Brna při hledání hospody, kde nečepují Starobrno; zjistit proč si Uma T. zaflákala krásnou žlutou teplákovou soupravu; nestrhnout v 9 lidech výtah pro 6 osob; procestovat Brno MHD křížem krážem bez ztráty kytičky a zadarmo; obdivovat Lucčin apetyt na chemické polívky; probrat výhody prodeje modrých fidorek v akci 4 za cenu 6; zinscenovat vlakové divadelní představení podle fotoseriálu časopisu Bravo a ve zdraví dorazit zpátky do Prahy.
Jo a taky jsme hrály soft, takže jsme:
hodili Houbu a Romanu do divoké softové vody; posadili Teráka na kečra; odbržďovali Frkaře; pálily; házely; slajdovaly; dělaly chyby a SKONČILY TŘETÍ!!! A byla Stařenka :o).
Děkuju všem hráčkám, Lucce, Bohymu i Danovi. A teď vzhůru na Merklín.
Výsledky:
Řepy – MFF 16:1, MFF – Joudrs B 8:7, Arrows – MFF 3:9, Joudrs B – MFF 10:2, Kunovice – MFF 7:8