Áčko na Tempu obsadilo 6.místo

V sobotu jsme začali s Dány velmi dobře a rychle jsme vedli o 4 body.Dařily se nám ulejvky a soupeř nám pomohl i několika errory. Ke konci však nastal kolaps naší obrany jehož výsledkem byla porážka 4-7.

V dalším zápase s Radotínem jsme se nesrovnali s nadhozy Z.Mateřanky, ani se silným lineupem Radotínských.Tuhle prohru jsme ale čekali.

Na závěr sobotního odpoledne jsme se chystali na našeho velkého rivala Iuridiku.Tentokrát nám ale utekl začátek. Do druhé směny jsme šli s mankem 5 bodů. Dařilo se nám ale v útoku, kde jsme nejdříve sérií odpalů vyhnali Čůču a pak i proti Jonášovi vyrovnali na konečných 8-8.

V neděli jsme nejdříve rozstříleli mladého nadhazovače Tempa Kučeru a i přes další menší obranný kolaps v závěru vyhráli 12-5.

V utkání o páté místo nás čekala znovu Iuridika.Dobrou pálkou jsme vedli skoro celý zápas 5-3, bohužel v poslední směně na nás přišel další kolaps, kdy Iuridika otočila na 13-5.

Celkové šesté místo není žádný zázrak, ale pokud udržíme dobrou pálku a zlepšíme nadhoz a hru v poli nejsme v II.lize bez nadějí.